Lody Big Milk Toffi Intense 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gdyby radość miała smak to smakowałaby, jak BIG MILK Toffi Intense! Pyszne lody ze świeżym mlekiem połączyliśmy z dużą ilością sosu toffi, a całość oblaliśmy polewą toffi, do której stworzenia użyto prawdziwego masła. Dzięki dodatkowi świeżego mleka lody zyskały cudowanie kremową konsystencję, a każdy kęs sprawia, że masz ochotę na kolejny i kolejny. BIG MILK Toffi Intense to doskonały duet pełen słodyczy, którego nie sposób sobie odmówić! Spróbuj i przekonaj się, jak smakuje!
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Składniki | Składniki: odtworzone odtłuszczone mleko (26%),pełne mleko świeże (25%), cukier, oleje roślinne (kokosowy,rzepakowy), syrop glukozo-fruktozowy, odtłuszczone mleko w proszku, syrop karmelowy, masło, syrop glukozowy, preparat serwatkowy (mleko), śmietanka, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny sojowe) stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar, karagen), barwniki (karminy, karmel amoniakalny, karoteny), aromaty, syrop cukru karmelizowanego, sól. może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 62 g |
| Pojemność | 100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 156 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 655 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |