Lody Augusto Gulliver Trio Chocolate 90 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody o smaku czekoladowym w czekoladzie mlecznej 28,3%, z sosem o smaku czekoladowym 17,5%, w polewie kakaowej 10,1%
Parametry produktu
| Typ | Na patyku, Mleczne |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Sos czekoladowy, Z czekoladą mleczną |
| Składniki | Cukier, mleko odtłuszczone, tłuszcze roślinne (kokosowy i palmowy) w zmiennych proporcjach, syrop glukozowy, zagęszczone mleko odtłuszczone, miazga kakaowa, woda, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,4%, bezwodny tłuszcz mleczny, olej rzepakowy, emulgatory: e 471, e 322, e 476; stabilizatory: e 412, e 410; skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: e 407; aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 74 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kilargo sp. z o.o. ulica i numer: ul. torowa 13 kod pocztowy i miasto: 95-082 dobroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 209 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1550 kJ |
| Wielkość porcji | 74 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |