Opis szczegółowy
Fiesta na Twoim chlebie! Jeden z naszych bestsellerów, uwielbiany za delikatną pikantność chili. Pełen smaku, idealny, gdy masz ochotę na coś lekko ostrego, sycącego i wygodnego. Gotowy do smarowania, maczania i delektowania się – ten krem doda wyrazistego charakteru każdemu kęsowi. Prosty, pożywny i niesamowicie pyszny!
Parametry produktu
| Składniki | Woda, 32 % tofu (nasiona soi, woda), olej rzepakowy, okara (woda, nasiona soi), suszone drożdże, skrobia kukurydziana, cebula, 1,7 % płatki czerwonej i zielonej papryki, sól, mieszanka przypraw, 0,3 % chilli. może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 176 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 729 kJ |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość błonnika | 2,3 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |