Krakersy z sezamem i rozmarynem BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne krakersy z sezamem i rozmarynem oraz dodatkiem oliwy z oliwek to zdrowe i przekąski, produkowane zgodnie z zasadami najlepszej sztuki wypieku chleba, z cyklem zakwaszania trwającym nie krócej niż 24 godziny. Opakowanie zawiera 8 wygodnych porcji krakersów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
*mąka PSZENNA 81%, *oliwa z oliwek extra vergine 9,8%, *NASIONA SEZAMU 2,5%, sól, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, *rozmaryn 0,6%, *zakwas 0,3% (PSZENICA i JĘCZMIEŃ), *mąka słodowana JĘCZMIENNA, *drożdże piwowarskie, przeciwutleniacz: *ekstrakt z rozmarynu. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,JĘCZMIEŃ,PSZENICA,SEZAM
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: CRICH
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,28 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1829/435 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 66 g |
| Cukry | 0.8 g |
| Błonnik | 4.9 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 2.4 g |