Popcorn do mikrofalówki solony Felix 3x90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 270 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | ziarno kukurydzy (83%), olej palmowy, sól (2,4%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozłóż torebkę i włóż do mikrofali napisem UP do góry. Nasłuchuj odgłosów prażenia. Ostrożnie wyjmuj torebkę i wstrząśnij. Otwórz, uważając na gorącą parę. Miłego oglądania filmu! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,72 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 405 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 121 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1694 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 508 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |
Inne informacje
| Zawiera olej palmowy | Tak |
|---|