Opis szczegółowy
Produkty Werther's Original od pokoleń osładzają ludziom życie. Jesteśmy dumni z tego, że smak naszych cukierków przypomina szczęśliwe chwile dzieciństwa. Nasze produkty wytwarzamy z największą troską i miłością, wyłącznie z najlepszych składników. Zobacz jak bogaty jest karmelowy świat Werther's Original.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Składniki: cukier, kukurydza, syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, śmietanka (z mleka) (6,7%), za-gęszczona serwatka (z mleka), masło (z mleka), sól, syrop sacharozowy, olej słonecznikowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat. może zawierać także orzechy laskowe, migdały, inne orzechy oraz pszennicę. pomimo największej staranności, mogą być zawarte nieuprażone ziarna kukury-dzy lub części ziaren kukurydzy. prosimy o wyrozumiałość. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Werther’s original caramel popcorn to absolutna nowość w kategorii przekąsek. niezwykłe połączenie chrupkiego, prażonego popcornu oraz przepysznego karmelu od werther’s original! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 456 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1914 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16,1 g |
| Cukry | 53,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,9 g |