Opis szczegółowy
Zestaw 10 lizaków, w plastikowej muffince
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Truskawkowy, Cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy (zawiera siarczyny), regulatory kwasowości (e330, e296, e331), aromaty, barwniki (e100, e162). może zawierać śladowe ilości: soi, mleka, orzechów. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1655 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 167 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 73 g |
| Zawartość węglowodanów | 99 g |