Krakersy z oliwą z oliwek BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne krakersy z 10% oliwy z oliwek to zdrowe i przekąski, produkowane zgodnie z zasadami najlepszej sztuki wypieku chleba, z cyklem zakwaszania trwającym nie krócej niż 24 godziny.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
*mąka PSZENNA 84%, *oliwa z oliwek extra vergine 10%, sól 1,6%, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, *zakwas 0,3% (PSZENICA i JĘCZMIEŃ), *mąka słodowana JĘCZMIENNA, *drożdże browarniane,przeciwutleniacz: *ekstrakt z rozmarynu. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,JĘCZMIEŃ,PSZENICA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SEZAM,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: CRICH
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,28 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1849/575 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry | 1.6 g |
| Błonnik | 3.1 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 2.1 g |