Opis szczegółowy
Ziarno kukurydzy z dodatkami smakowymi do prażenia w kuchence mikrofalowej. W wyniku prażenia uzyskujemy popcorn o smaku maślanym o wyważonym i pysznym smaku. Sprawdzi się w każdych warunkach podczas spotkań towarzyskich, jak i sensów filmowych lub wydarzeń sportowych oglądanych na szklanym ekranie. Opakowania zawiera 3 opakowania konsumenckie dla klienta
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 270 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton zbiorczy |
| Składniki | Ziarno kukurydzy 83 %, olej rzepakowy, olej rzepakowy całkowicie uwodorniony, sól 1,9 %, proszek maślany 0,4 % ( masło 90 %, białka mleka, serwatka odbiałczona), aromat, barwnik: karoteny. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna, Węgry, Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: helio s.a. ulica i numer: brochów 119 kod pocztowy i miasto: 05-088 brochów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1600 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed promieniowaniem słonecznym, po uprażeniu i otwarciu wewnętrznej torebki do spożycia w ciągu 1 doby |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po obróbce termicznej - prażeniu w kuchence mikrofalowej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zgodnie z instrukcja na opakowaniu zewnętrznym i wewnętrznym. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1705 kJ |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Po uprażeniu białe z żółtą okrywą, niekształtne, chrupkie, maślane i słone. |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |