Koktajler Severin SM 7971
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Koktajler SEVERIN SM 7971 z dodatkowym akcesorium w postaci kubka "mix&go" wykonanym z tritanu (wolny od bisfenolu A) jest idealnym urządzeniem do przygotowywania napojów ze świeżych owoców i napojów fitness, koktajli mlecznych, napojów mieszanych, koktajli, zup, salsy, sosów, żywności dla niemowląt. Kubek do smoothie „to go” jest szczególnie praktyczny w podróży, w biurze lub podczas uprawiania sportu.
Główny pojemnik do mieszania wykonany jest ze szkła i ma pojemność 1000 ml. Korpus urządzenia wykonany jest ze stali nierdzewnej. Prędkość mieszania można ustawić za pomocą pokrętła- do wyboru są 2 poziomy, oraz przycisk pulsacyjny z obrotami na poziomie 22.000 obrotów/ minutę.
Wydajną pracę gwarantuje silnik 500 W, przełącznik impulsowy i wysokiej jakości 4 noże wykonane ze stali nierdzewnej.
Wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,93 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Koktajler oraz blender do smoothie |
| Zasilanie | 220 V |
| Moc | 500 W |
| Pojemność pojemnika | 1000 ml |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Kolor | Stalowy, Czarny |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Szklany pojemnik do mieszania o pój. 1 litra, oraz kubek do smoothie z tiitanu o pojemności 600 ml |
| Liczba prędkości | 2 |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie, Miksowanie, Ubijanie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 20 szt. |
| Power Source | MAINS ELECTRICITY |
| Corded/Cordless | CORDED |
| If With Rotating Blade | YES |
| Handheld/Stand Alone | STAND-ALONE |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Waga jednostkowa brutto | 3,68 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: severin polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. powstania styczniowego 2/2 kod pocztowy i miasto: 81-519 gdynia pl |
| Krótki opis marketingowy | Koktajler severin sm 7971 z dodatkowym akcesorium w postaci kubka "mix&go" wykonanym z tritanu jest idealnym urządzeniem do przygotowywania napojów ze świeżych owoców i napojów fitness, koktajli mlecznych, napojów mieszanych, koktajli, zup, salsy, sosów, żywności dla niemowląt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |