Frytownica beztłuszczowa BOMANN FR 6069 CB
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bomann FR 6069 H CB to kompaktowa, beztłuszczowa frytkownica powietrzna - połączenie pieca konwekcyjnego, grilla i frytkownicy. Umożliwia smażenie potraw bez użycia tłuszczu – przygotowywanie potraw odbywa się przy pomocy cyrkulacji gorącego powietrza. Dzięki temu potrawy są zdrowsze, mają mniej kalorii a poziom tłuszczu spada nawet o 95%. Urządzenie ma szerokie zastosowanie - dzięki niemu możemy piec, grillować, smażyć, podgrzewać, rozmrażać oraz opiekać. Przygotujemy w nim między innymi frytki, mięso, ryby, warzywa a nawet ciastka.
Duża moc oraz pojemność kosza 5 litrów, pozwoli na szybkie przygotowanie posiłku dla całej rodziny.
Technologia termoobiegu powoduje że przygotowywane potrawy są chrupiące na zewnątrz i odpowiednio miękkie w środku. Kolejną zaletą jest zdecydowanie większa sprawność w porównaniu do frytkownicy konwencjonalnej – potrawy przygotowywane są szybciej z uwagi na ekspresowe nagrzewanie się frytkownicy. Metoda ta gwarantuje wydzielanie zdecydowanie mniejszej ilości pary i nieprzyjemnych zapachów w porównaniu do frytkownic. Oszczędzamy również duże ilości oleju które zużywa się w konwencjonalnej frytkownicy.
Dotykowy panel daje możliwość wyboru jednego z ośmiu zdefiniowanych programów - zawierają one indywidualne ustawienia temperatury i czasu dla najpopularniejszych dań.
Timer pozwala dobrać odpowiedni czas przygotowywania potraw. Aby rozpocząć, wystarczy ustawić czas oraz żądaną temperaturę na panelu dotykowym.
Urządzenie zaprojektowane jest pod kątem wygodnego czyszczenia oraz bezpiecznego przygotowania – posiada demontowalny pojemnik, nienagrzewający się uchwyt oraz zabezpieczenie przeciw przegrzaniu i wyjęciu pojemnika.
Parametry produktu
| Moc | 1450 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 5 l (dm³) |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,1 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 30,3 x 32,7 cm |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |