Toster Haden Dorset popielaty
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Toster Haden Dorset to harmonijne połączenie stylu retro z nowoczesnością, które doda wnętrzu odrobinę brytyjskiej elegancji. Toster dwuszczelinowy Haden ze stali nierdzewnej pozwoli szybko przygotować tosty zarówno dla singla, jak i małej rodziny. Dzięki szerokim szczelinom można umieścić w nim nawet grube kromki chleba, a funkcja centrowania tostów sprawi, że zawsze będą równomiernie przypieczone. Urządzenie oferuje 6 stopni sterowania opiekaniem. Ponadto ma funkcje rozmrażania, odgrzewania i przerwania pracy. Po zakończeniu pracy urządzenie samo się wyłączy. W tosterze Haden Dorset znajduje się tacka na okruchy, która ułatwia zachowanie czystości oraz schowek na przewód, dzięki któremu na blacie zawsze panuje porządek. Ponadto urządzenie ma antypoślizgowe, gumowe nóżki zapewniające stabilność podczas użytkowania.
Parametry produktu
| Moc | 815 W |
|---|---|
| Pojemność | 2 szt. |
| Materiały wykonania | Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie | Manualne |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie, Rozmrażanie, Równomierne opiekanie, Podgrzewanie, Automatyczne centrowanie pieczywa |
| Kolor | Popielaty |
| Głębokość | 11 cm |
| Komunikacja | Przycisk Stop do przerywania opiekania |
| Długość przewodu | 75 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Wymiary (SxWxG) | 306 x 185 x 206 mm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Termoizolująca obudowa, Wyjmowana tacka, Regulacja czasu opiekania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Liczba kanapek | 2 szt. |