Frytkownica beztłuszczowa Philips Seria 1000 NA120/00 4,2l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiące na zewnątrz, soczyste w środku. Unikalna technologia RapidAir w Philips Ovi oszczędza czas i energię, bez uszczerbku dla smaku. Obserwuj przez okienko air fryera, jak Twoje ulubione składniki zamieniają się w pyszne posiłki w mniej niż 15 minut. Frytkownica beztłuszczowa Philips to idealny wybór dla zdrowego i szybkiego gotowania. Teraz możesz przyrządzać pyszne i zdrowe posiłki praktycznie bez dodawania oleju. Smażenie na gorącym powietrzu, przygotowywanie ciast, grillowanie, pieczenie i wiele innych. Możesz łatwo dostosować czas i temperaturę do 12 różnych sposobów gotowania, w tym szybkiego odgrzewania, rozmrażania i suszenia. Odkryj tysiące darmowych przepisów i różnych ustawień frytownicy Aifryer. 93% użytkowników twierdzi, że aplikacja HomeID ułatwia gotowanie. Oszczędzaj czas na sprzątaniu dzięki naszej zapobiegającej przywieraniu płycie StarPlate i patelni, które można myć w zmywarce. Zwarta konstrukcja jest odpowiednia dla kuchni o każdym rozmiarze. Patelnia o pojemności 4,2 l mieści do 500 g frytek, 6 udek z kurczaka lub 500 g warzyw. Gotuj do 50% szybciej i oszczędzaj do 70% energii podczas gotowania z użyciem frytownicy firmy Philips zamiast piekarnika. Chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku potrawy z niewielką ilością lub bez dodatku oleju. Technologia RapidAir wraz z unikalną płytą Starfish zapewnia doskonały przepływ powietrza oraz szybkie i smaczne dania za każdym razem.
Parametry produktu
| Moc | 1500 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 0,8 l (dm³) |
| Pojemność koszyka | 4,2 l (dm³) |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje urządzenia | System rozprowadzania gorącego powietrza, Regulacja temperatury, Minutnik |
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Kolor | Czarny |
| Cechy pokrywy | Zdejmowana |
| Cechy misy | Wyjmowana |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Rodzaj filtra | Powietrza |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Komunikacja | Lampka kontrolna włączenia, Wskaźnik temperatury |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka, Schowek na przewód |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,81 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Wymiary (SxWxG) | 36,8 x 29,3 x 27,3 cm |
| W zestawie | Kosz na frytki, przepisy kulinarne |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |