Kiełbasa toruńska ok 1,5 kg Sokołów
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 73 % (w tym mięso: wieprzowe 68%, wołowe 5%), woda, tłuszcz wieprzowy, sól, skrobia ziemniaczana, przyprawy i ekstrakty przypraw, białko sojowe, glukoza, substancja zagęszczająca: karagen, stabilizatory: difosforany, trifosforany, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, barwnik: karmin, aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: e250, osłonka jadalna: jelito wieprzowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,6 kg |
| Producent: | Sokołów SAUlica i numer: Aleja 550-lecia 1Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 269 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1116 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |