Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona. W osłonce (jelito wieprzowe) o średnicy ø 29 - 35 mm, w odcinkach około 25 - 28 cm. Barwa batonu złocisto brązowa, wyrównana na całej powierzchni. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 10,8kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso kurczęce 93% (w tym mięso z piersi kurczęcej 71 %) sól, białko sojowe, tkanka łączna kurczęca, przyprawy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, syrop glukozowy, hydrolizowane białko roślinne (kukurydziane), ekstrakty przypraw, stabilizatory: cytryniany sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt w osłonce – jelito wieprzowe. może zawierać zboża zawierające gluten, gorczycę, seler, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1 - 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w iławie ulica i numer: al. jan pawła ii 8 kod pocztowy i miasto: 14-200 iława pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce do 24h |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 187 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 783 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |