Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa o smaku i wyglądzie. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok 5 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 63%, woda, skrobia ziemniaczana, sól, substancja zagęszczająca e 407, stabilizatory e 451, e 452, przyprawy (zawierają gorczycę), białko wieprzowe kolagenowe, sacharoza, regulatory kwasowości e 262, e 330, wzmacniacz smaku e 621, przeciwutleniacze e 301, e 316, glukoza, hydrolizat białka sojowego, aromaty, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca e 250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mróz sa ulica i numer: ul. koźmińska 5a kod pocztowy i miasto: 63-810 borek wlkp. pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 538 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |