Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobiona wędzona, parzona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok 10 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione wysoko wydajne |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (66%), woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, błonnik pszenny bezglutenowy, sól, przyprawy, wzmacniacz smaku: e621, syrop glukozowy, hydrolizat białka kukurydzianego, ekstrakty przypraw, stabilizator: e451, białko wieprzowe kolagenowe, substancja zagęszczająca: e407, glukoza, przeciwutleniacze: e301, e316; regulator kwasowości: e330, barwnik: e120, substancja konserwująca: e250. produkt w jelicie wieprzowym. produkt może zawierać: soję, seler, gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa , oddział w ełku ulica i numer: suwalska 86 kod pocztowy i miasto: 19-300 ełk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 295 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 295 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1222 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1222 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |