Kiełbasa parówkowa ok. 1,7 kg JBB
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | mięso 66% (wieprzowe- 51%, z kurczaka- 15%), woda, skrobia, tłuszcz z kurczaka, tłuszcz wieprzowy, sól, mąka SOJOWA, substancje zagęszczające: karagen, guma ksantanowa; błonnik ziemniaczany, regulatory kwasowości: mleczan potasu, octan potasu, stabilizatory: trifosforany, difosforany, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'- rybonukleotydy disodowe; glukoza, przyprawy, białko SOJOWE, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu, osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENNY, OWSIANY), MLEKO, JAJA, SELER i GORCZYCĘ. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,6 - 1,8 kg |
| Producent: | Zakład Przetwórstwa Mięsnego "JBB" Import-Eksport Józef BałdygaUlica i numer: Kościelna 25Kod pocztowy i miasto: 07-437 Łyse PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 254 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 254 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1052 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1052 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E407 Karagen, E415 Guma ksantanowa, E326 Mleczan potasu, E261 Octan potasu, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E301 Askorbinian sodu, E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Regulator kwasowości, Stabilizator, Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |