Opis szczegółowy
Ekskluzywne połączenie smakowe jabłka i pigwy.
Pełny smaku sok, który dostarcza witaminy C, idealny do codziennego użytku, bez obaw o sztuczne dodatki.
Znana ze swoich unikalnych właściwości smakowych pigwa, nadaje sokowi lekko kwaskowaty, a jednocześnie słodki posmak, który orzeźwia i zaskakuje nowoczesnym i delikatnym akcentem.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pigwa |
| Składniki | Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłowego (92%), sok z pigwy z zagęszczonego soku z pigwy (8%), witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy C |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad i zmiana barwy soku nie stanowią wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 182 kJ |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |