Sok 100% pomarańcza Hortex 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 1000 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | Sok pomarańczowy (100%) z soku zagęszczonego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Producent: | HORTEX Sp. z o.o.Ulica i numer: MSZCZONOWSKA 2Kod pocztowy i miasto: 02-337 WARSZAWA PL |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina C, kwas foliowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciagu 2 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad jest i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 191 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Witaminy
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100ml |
|---|---|
| Kwas foliowy (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina C | 16 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |