Opis szczegółowy
Krążek Snack & Dip to nowa odsłona serów kremowych topionych Hochland. Intensywnie serowy, czy pikantne jalapeño w połączeniu z kremową konsystencją dadzą Ci dużo możliwości do eksperymentowania w kuchni! Idealne na kanapkę, ale przede wszystkim sprawdzi się jako dip, snack, czy dodatek do tacos czy tortilli.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | (original), Pikantny |
| Składniki | Nacho cheese o łagodnym smaku: odtworzone mleko odtłuszczone, ser (30 %), masło, sole emulgujące: e331, e450, e452, białka mleka, odtłuszczone mleko w proszku, aromat (zawiera mleko), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny z jalapeno: odtworzone mleko odtłuszczone, ser (30 %), masło, papryka jalapeno (4 %), sole emulgujące: e331, e450, e452, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, papryka, aromat (zawiera mleko), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland polska sp. z o.o. ulica i numer: okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 64-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 207 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 859 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |