Kiri serek twarogowy 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | (original) |
| Składniki | Ser topiony Kiri z twarożku śmietankowego, twarożek min.77% ( w tym śmietanka 57% w produkcie) - 6 porcji. Składniki: twaróg 77%, woda, masło, białka mleka, koncentrat składników mineralnych z mleka, sól emulgująca: E452, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Producent: | bel polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: grunwaldzka 97 kod pocztowy i miasto: 06-330 chorzele pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 510 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Dopuszczalna ekspozycja poza warunkami chłodniczymi w sklepie w temperaturze <25oc do 21 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowe do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 305 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1262 kJ |
| Wielkość porcji | 16,66 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Witaminy
| Wapń | 520 mg/100g |
|---|