Opis szczegółowy
Baton GO ON Vitamin kokosowy, oblany mleczną czekoladą, to pyszny baton dla aktywnych, który wygrywa w przedbiegach ze zwykłymi batonikami. Wzbogacony w witaminy, magnez i L‑karnitynę, dostarcza ważnych składników odżywczych dla osób aktywnych fizycznie. Stworzony dla wszystkich, którzy kochają sport i… kokosową chwilę przyjemności. Baton GO ON Vitamin to szybka przekąska dla aktywnych, która melduje się na mecie z najlepszymi wynikami:
wysoka zawartość aż 7 witamin: C, E, niacyny, tiaminy, kwasu pantotenowego, B6 i B12
źródło magnezu
źródło błonnika
wzbogacony w L-karnitynę
Potrzebujesz wsparcia w treningu? Wybierz baton GO ON dla aktywnych. Zawarte w batonie: niacyna, tiamina, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny*. Magnez i witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego*. Baton GO ON Vitamin ma skład i smak na medal!
Baton GO ON dla aktywnych to przekąska, po którą możesz sięgnąć w trakcie lub po treningu, i w każdej chwili aktywnie spędzanego dnia. GO ON – zawsze do przodu!
* Już jeden baton GO ON spożywany regularnie w ramach prawidłowo zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomoże uzyskać ten efekt zdrowotny.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kokosowy |
| Dodatki | Kokos |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Płatki kokosowe 31%, czekolada mleczna 20% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); aromat waniliowy), syrop glukozowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; substancja wiążąca: maltitole; substancje wzbogacające: l-karnityna 0,31%, magnez, witamina c, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy (b5), witamina b6, tiamina (b1), witamina b12; sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 478 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 897 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,2 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 47 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 149 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 40 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 83 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,9 mg/100g |
| Witamina B12 | 2,2 μg/100g |
| Witamina E | 10 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina C | 66 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 83 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |