Go on baton proteinowy o smaku kakaowym Sante 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Kawowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Czekolada 25% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), e492; aromat waniliowy), koncentrat białek serwatkowych wpc 80 (mleko) 23,7%, syrop glukozowy, inulina, substancja wiążąca: maltitole; tłuszcz palmowy nieutwardzony*, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; karob proszek, kakao 0,3%, substancje wzbogacające: cytrynian magnezu, witamina c, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy (b5), witamina b6, tiamina (b1), witamina b12; aromat, emulgator: lecytyny (z soi). może zawierać gluten, orzeszki arachidowe i inne orzechy. *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 500 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 418 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 209 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1748 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 874 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 2,0 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 5,3 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 33 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 32 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,35 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,83 μg/100g |
| Witamina E | 3,8 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,47 mg/100g |
| Witamina C | 26 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 33 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |