Chipsy z jabłka z sokiem z mango Crispy Natural 18 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 18 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | jabłko, zagęszczony sok z mango, aromat |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | Crispy Natural Sp. z o.o. Sp.k.Ulica i numer: Łódzka 145aKod pocztowy i miasto: 62-800 Kalisz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 370 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 282 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 70,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 85,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |