Go on baton proteinowy o smaku waniliowym Sante 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Waniliowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | syrop glukozowy, czekolada 25% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E492; aromat waniliowy), koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (mleko) 24,3%, inulina, tłuszcz palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; substancje wzbogacające: cytrynian magnezu, witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy (B5), witamina B6, Tiamina (B1), witamina B12; aromat waniliowy, emulgator: lecytyny (z soi) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 500 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 432 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1811 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 905 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 2 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 5,5 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 34 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 33 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,36 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,85 μg/100g |
| Witamina E | 3,9 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,49 mg/100g |
| Witamina C | 27 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 34 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |