Cri.Marchew smak tajski 18 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Suszone |
|---|---|
| Dodatki | Przyprawy |
| Smak | Marchewka |
| Zawartość netto | 18 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | marchew, posypka tajska (sól morska, papryka, koncentrat pomidorowy w proszku, curry [kmin rzymski, kurkuma, kolendra, kozieradka, papryka chilli, imbir, czosnek, pieprz czarny], imbir, ekstrakt pora w proszku, trawa cytrynowa suszona, liście limonki Kaffir suszone, czosnek suszony, kardamon, jabłko suszone, cebula suszona, anyż, napój kokosowy w proszku, kurkuma, cynamon, papryka ostra, kmin rzymski, pieprzy Cayenne). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | Crispy Natural Sp. z o.o. Sp.k.Ulica i numer: Łódzka 145aKod pocztowy i miasto: 62-800 Kalisz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 216 szt. |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 310 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1300 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 50,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |