Opis szczegółowy
Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i solonymi chrupkami
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy, Karmelowy |
| Dodatki | W czekoladzie białej |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, kawałki prażonej solonej kukurydzy 10 % (kukurydza 83 %, olej słonecznikowy, sól 2 %, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), chrupki zbożowe solone 10 % (mąka ryżowa, mąka pszenna, sól 7,6 %, mąka kukurydziana, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego), proszek karmelowy 7 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), cukier, masło, aromat), serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (lecytyny sojowe i e 476), sól. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 544 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6,5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 545 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6,5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5,0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12,9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5,7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |