PREMIUM SZNYCLE Z FILETA Z PIERSI INDYKA 260G INDYKPOL X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
PREMIUM SZNYCLE Z FILETA Z PIERSI INDYKA 260G INDYKPOL
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Indyk |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Pierś |
| Skóra | nie dotyczy |
| Kości | nie dotyczy |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 260 g |
| Składniki | Sznycle z fileta z piersi indyka |
| Temperatura przechowywania min - max | -2 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 477 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |