Opis szczegółowy
Old Amsterdam Cream to wspaniały dodatek na każdą okazję, czy to na krakersie, czy na bagietce. Dodaje również dodatkowego wymiaru smakowego do kromki chleba. Znany, charakterystyczny smak Old Amsterdam jest wyczuwalny w tym kremie, który jest jedwabiście gładki i łatwy do rozsmarowania. Aromatyczny, wzbogaca smak tradycyjnej kromki chleba.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mleko pasteryzowane |
| Forma | kremowy |
| Składniki | Ser 55 % (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, substancja konserwująca: e 251; barwnik: karoteny), woda, masło (z mleka), sole emulgujące: e 339, e 452), naturalny aromat, sól. |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 25 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 234 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 981 kJ |
| Zawartość białek | 14,5 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,8 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |