Opis szczegółowy
Baton z białej czekolady z ciasteczkami kokosowymi, wiórkami kokosowymi i solonymi chrupkami
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy, Kokosowy |
| Dodatki | W czekoladzie białej, Kokos |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, ciasteczka kokosowe 8 % (mąka pszenna, cukier, wiórki kokosowe 19 %, olej roślinny (kokosowy), aromat naturalny, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), wiórki kokosowe 7 %, chrupki zbożowe solone 5 % (mąka ryżowa, mąka pszenna, sól 7,6 %, mąka kukurydziana, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego), serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), aromaty. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 544 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 553 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 138 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6,9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 576 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6,9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3,0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 26,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13,1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5,1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |