Opis szczegółowy
Wyjątkowy ser o delikatnie pikantnym, pełnym smaku, zamknięty w złocistej, chrupiącej panierce. To idealne połączenie tradycyjnego sera kashkaval o apetycznej strukturze, która po podgrzaniu zamienia się w ciągnący, kremowy środek.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Kashkaval |
| Składniki | Ser kaszkawał (zawiera mleko) 48 %, mąka pszenna (zawiera gluten), mąka żytnia (zawiera gluten), woda, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach), skrobia pszenna (zawiera gluten), gluten pszenny, substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, karagen; sól, przyprawy. |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przyrządzenia: na patelni: rozgrzej na patelni odrobinę tłuszczu lub oleju. wyjmij porcję sera kaszkawał z opakowania foliowego i smaż ser na średnim ogniu przez około 2 minuty z każdej strony. w piekarniku: rozgrzej piekarnik do 200°c (ustawienie: grzanie górne i dolne). wyjmij porcję sera kaszkawał z opakowania foliowego, ułóż na zimnej blasze wyłożonej papierem do pieczenia. piecz przez około 9–10 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 312 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1304 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |