House of Asia pasta Pasta Kantońska Stir-fry 50g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Aromatyczna pasta do przygotowania
dania stir- fry w stylu kantońskim.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Sos sojowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dania stir fry |
| Składniki | Sos sojowy (soja, woda, sól, mąka pszenna, cukier), cukier, sos słodki (cukier trzcinowy, woda, sól), ocet ryżowy, sos ostrygowy (ostrygi, sos sojowy (soja, woda, sól, mąka pszenna, cukier), woda, cukier, sól, skrobia modyfikowana, mąka kukurydziana), czosnek, pasta pomidorowa, imbir, sos rybny (anchois, sól, cukier), sól, cebula w proszku, olej sezamowy, skrobia modyfikowana, przyprawy, barwnik: karmel |
| Zawartość netto | 50 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 170 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 786 kJ |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 7,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 38 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|