Opis szczegółowy
Idealny dodatek do chipsów i nachosów El Sabor.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, ser (z mleka) 7,9 %, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, aromat (mleko, wzmacniacze smaku: e 627, e 631), laktoza, sól, stabilizatory: guma ksantanowa (e 415), guma guar (e 412), olej kokosowy, regulator kwasowości: fosforany sodu (e 339), barwniki: karoteny (e 160a), ekstrakt z papryki (e 160c), kwas: kwas cytrynowy (e 330), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (e 300) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 138 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 574 kJ |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |