Pasta tahini z sezamu niełuskanego BIO 270 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczne tahini z całych nasion sezamu o kremowej konsystencji i głębokim smaku. Produkt w poręcznym opakowaniu z korkiem zapobiegającym kapaniu, ułatwiającym dozowanie. Bez dodatków, cukru i soli. Wysoka zawartość błonnika. 100% roślinny, gotowy do użycia jako sos lub składnik potraw.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
sezam niełuskany BIO 100%.
Alergeny
SEZAM
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2569 kJ/ 614 kcal |
| Tłuszcz | 50 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7.5 g |
| Węglowodany | 24 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 8.7 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0.03 g |