Pasta wieloorzechowa 250g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Nuturalna, kremowa pasta migdałowa dla tych, którzy żyją aktywnie, wybierają świadomie i cenią doskonały smak.
Bo zasługujesz na to, co najlepsze.
Świetna do kanapek, sosów czy wypieków. No i prosto ze słoika, bo nie sposób się jej oprzeć!
Sięgnij po słoik pełen migdałowej mocy, Nuturalnie!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
prażone orzeszki ziemne (50%), prażone nieblanszowane migdały (20%), prażone orzechy nerkowca (10%), prażone orzechy laskowe (10%), prażone orzechy włoskie (10%).
Alergeny
ORZECHY
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2632 Kj/ 629 kcal |
| Tłuszcz | 53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 4.1 g |
| Błonnik | 8.1 g |
| Białko | 22 g |
| Sól | 0.001 g |