TAHINI Pasta sezamowa 300g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pasta sezamowa tahini będzie idealna jako dodatek do ciepłej owsianki lub jaglanki czy dodatek do ciast. Sprawdzi się jako składnik lodów - tym śmietankowym nada sezamowego smaku. Niezbędny składnik domowego hummusu, niezastąpiona w kuchni bliskowschodniej!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chodnym miejscu.
Składniki
100% mielone ziarno sezamu.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2781 kJ / 673 kcal |
| Tłuszcz | 59.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.66 g |
| Węglowodany | 2.1 g |
| Cukry | 1.6 g |
| Błonnik | 7.9 g |
| Białko | 27.4 g |
| Sól | 0.03 g |