Opis szczegółowy
Kieszonkowa energia z Japonii! Miso - tradycyjna japońska zupa samurajów. O esencjonalnym smaku i charakterystycznym aromacie. Jedno z dań, które zawsze można znaleźć w każdej japońskiej kuchni. Występuje w postaci pasty. Stanowi rodzaj bulionu będącego bazą zupy lub dodawanego powszechnie do potraw. Zawiera cenne właściwości płynące z ziaren soi. Miso dodaje energii i rozgrzewa. Znakomicie smakuje czysta lub z tradycyjnymi dodatkami: algami wakame, tofu, szczypiorkiem.Praktycznie gotowa do użycia.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Smak | Orientalny |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Soja, woda, ryż, sól, alkohol etylowy, barwnik: ryboflawiny. może zawierać: gluten, ryby. |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Baza do wielu potraw, sosów, dipów, zupy miso. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezpośrednio do użycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 189 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 792 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11,2 g |
| Zawartość soli | 12,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach, barwa charakterystyczne dla tego typu produktu |