Opis szczegółowy
Pikantny sos z papryką jalapeño
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Pojemność | 256 ml |
| Rodzaj sosu | Salsa |
| Smak | Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Przeznaczenie | Dodatek do dań |
| Składniki | Woda, czerwona papryka jalapeño (35 %), ocet spirytusowy, sól, suszony czosnek, papryka, przyprawy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, sos z czerwonych chili tabasco® brand pepper sauce (ocet spirytusowy, czerwona papryka chili, sól) |
| Zawartość netto | 275 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed użyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 158 kJ |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |