Opis szczegółowy
Łagodny napar, który stanowi kwintesencję kremowego kokosa. Bardzo przyjemne połączenie dwóch smaków o delikatnie kwaskowatym malinowym finiszu. Napar bezkofeinowy.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Rooibos, Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Kokosowy, Malinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czerwony rooibos, kokos (8%), aromaty maliny i kokosa (4%), malina (1%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | UE i spoza UE |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Łagodny napar, który stanowi kwintesencję kremowego kokosa. bardzo przyjemne połączenie dwóch smaków o delikatnie kwaskowatym malinowym finiszu. napar bezkofeinowy. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jedną torebkę ziół zalać 220 ml świeżo zagotowanego wrzątku. parzyć przez 3-5 minut w zależności od preferowanej mocy naparu. doskonale smakuje na zimno: 1 torebkę parzyć przez 3-5 minut w 1/2 filiżanki wrzątku. odczekać 5 minut i przelać do szklanki z lodem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości