Opis szczegółowy
doskonałe, ciemne kakao w proszku do picia na gorąco lub jako dodatek do ciast i deserów
Parametry produktu
| Rodzaj | Ciemne, Odtłuszczone, W Proszku |
| Składniki | Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulator kwasowości: węglany potasu. możliwa obecność mleka. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kruger polska sp. z o.o. ulica i numer: podstoczysko 42 kod pocztowy i miasto: 07-300 ostrów mazowiecka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1520 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |