Opis szczegółowy
Gofry - ulubiony deser, kojarzony z latem i nadmorskimi plażami - teraz może gościć w Twoim domu przez cały rok.
Wystarczy dodać do naszej mieszanki mleko i jaja, miksować kilka minut, aby uzyskać delikatne, puszyste ciasto. Gofry Emix wyróżniają się idealną strukturą – chrupiącą na zewnątrz i miękką w środku. Podawaj je z bitą śmietaną, owocami, dżemem lub lodami – pyszna przekąska na każdą okazję dosłownie w mgnieniu oka!
Parametry produktu
| Typ | Gofr |
| Rodzaj | W proszku |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, skrobia pszenna, jaja w proszku, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; mleko odtłuszczone w proszku, sól, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do sporządzenia ciasta należy przygotować: 500 ml wody, 100 ml oleju roślinnego. sposób przygotowania: 1. zawartość torebki wsyp do odpowiedniego naczynia, dodaj wodę i olej. całość miksuj na najwyższych obrotach przez kilka minut, aż do uzyskania gładkiej i jednolitej konsystencji. 2. przygotowane ciasto wylewaj porcjami na rozgrzaną i wysmarowaną tłuszczem gofrownicę. piecz na złoty kolor około 4-5 minut. 3. upieczone gofry możesz podawać z cukrem pudrem, bitą śmietanką, dżemem lub innymi dodatkami według uznania. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 883 kJ |
| Wielkość porcji | 65 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,47 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |