Danie marchewka-kurczak od 5 miesiąca BIO 190 g MNIAM
dodaj do przechowalni
Opis
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności występującego sodu. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla niemowląt i dla małych dzieci.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.Chronić przed wilgocią. mrozem i bezpośrednim działaniem promi
Składniki
woda pitna, marchew* 45%, mięso z kurczaka* 8%, mąka z ryżu pełnoziarnistego*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 138/33 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.89 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.16 g |
| Węglowodany | 5.56 g |
| Cukry | 2.54 g |
| Błonnik | 1.65 g |
| Białko | 2.2 g |
| Sól | 0.1 g |