Chrupki kukurydziane z burakiem BEZGL. BIO 55 g
dodaj do przechowalni
Opis
Chrupki kukurydziane Bio Kids o smaku buraczków to doskonała przekąska dla dzieci po 6 miesiącu życia, dostarczająca do organizmu niezbędne składniki odżywcze przydatne do prawidłowego rozwoju. Sporządzono je na bazie składników BIO pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych, co świadczy o ich wysokiej jakości. Na tych uprawach nie stosuje się środków chemicznych ani nie poddaje się roślin genetycznym modyfikacjom. Chrupki te nie mają dodatku soli, mleka. Nie zawierają glutenu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
kukurydza* 90% (mąka, ziarna), suszony burak* 5%, płatki ziemniaczane* 5%, witamina B1. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1692/403 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 85.2 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 4.1 g |
| Białko | 2.6 g |
| Sól | 0 g |