Przecier jabłko- banan- brzoskwinia BIO 100 g Myszka Minnie
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny przecier dla dzieci z jabłka, banana i brzoskwini. Bez dodatku cukru. Zawiera występujące cukry.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
przecier jabłkowy* 70%, przecier z brzoskwini* 15%, przecier z bananów* 15%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 197/46 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 10.9 g |
| Cukry | 10.4 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |