Chrupki kukurydziane mini ANGELINA marchew i jabłko od 7 miesiąca BEZGL. BIO 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Chrupki kukurydziane z serii LITTLE ANGEL przeznaczone są dla dzieci od 7 miesiąca życia. Produkt bezGLUTENowy, bez laktozy, wolny od SOJA i ORZECHY. Bez dodatku cukru i soli.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
kukurydza*53%(mąka i/lub ziarna), mąka ryżowa*, olej słonecznikowy*, suszona marchew*5%, suszone jabłko*5%, witamina B1<0,1%. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2025/504 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.9 g |
| Węglowodany | 62 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 0.02 g |