Przecier jabłko- truskawka BIO 100 g Kraina Lodu- Olaf
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny przecier dla dzieci z jabłka i truskawki. Bez dodatku cukru. Zawiera występujące cukry.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
przecier jabłkowy* 75%, przecier z truskawek 25%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 150/35 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 8 g |
| Cukry | 7.9 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |