Opis szczegółowy
DELI Q MIX to doskonałe połączenie dwóch wyjątkowych serów w formie małych kostek z mini salami pleśniowym. To nie tylko pyszna przekąska, ale także doskonała propozycja na spotkania towarzyskie. DELI Q MIX to prawdziwe doświadczenie kulinarnego luksusu, które podkreśli Twoją pasję do wyrafinowanego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mieszanina mlek |
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | Cheddar red cubes: pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: karoteny. goat cheese cubes: pasteryzowane mleko kozie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. mini mould salami: mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, laktoza (z mleka) , przyprawy, aromaty, glukoza, cukier, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, kultury starterowe, pleśń szlachetna, osłonka jadalna z kolagenu wołowego. do wytworzenia 100 g produktu zużyto 175 g mięsa wieprzowego. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1630 kJ |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości