Opis szczegółowy
Upside Down
Chupa Chups x Stranger Things – jedna torebka a w niej aż 4 smaki prosto z innego wymiaru!
Limitowana edycja inspirowana kultowym serialem. Odkryj smaki nawiązujące do potworów serialu: Vecna’s Lair (Cola), Mind Flayer (Cherry), Demogorgon Gaze (Raspberry), Code red (Sour Cherry).
Słodka nostalgia i owocowy twist – tylko dla odważnych fanów przygód z Hawkins!
Parametry produktu
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | Składniki (dla smaków owocowych): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi) (3%), kwasy (kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), koncentraty (z jabłka, z czarnej porzeczki, z rzodkwi, ze spiruliny), aromaty. składniki (dla lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (węgiel roślinny). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 405 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1638 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 197 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |