Opis szczegółowy
NIE URONISZ JUŻ ANI JEDNEJ ŁZY!
Z pastą cebulową Vegeta Natur cebula przestaje być powodem łez! Koniec z nieprzyjemnym zapachem i łzawiącymi oczami podczas siekania cebuli. Dzięki tej innowacyjnej paście możesz cieszyć się pełnym, intensywnym smakiem cebuli, bez uciążliwych chwil spędzonych w kuchni. Jedno opakowanie pasty zastępuje aż trzy świeże cebule, co czyni gotowanie szybszym i bardziej komfortowym. Pasta Vegeta Natur zachowuje bogaty aromat świeżej cebuli, dając Ci możliwość łatwego dozowania smaku do każdej potrawy – bez stresu, łez i bałaganu. Idealna dla każdego, kto ceni wygodę i pełnię smaku w kuchni!
Parametry produktu
| Składniki | Cebula 83%, olej słonecznikowy, ocet jabłkowy, jodowana sól morska (sól morska, jodan potasu), skrobia kukurydziana. może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-04-08 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Pasta vegeta natur zachowuje bogaty aromat świeżej cebuli, dając ci możliwość łatwego dozowania smaku do każdej potrawy – bez stresu, łez i bałaganu. idealna dla każdego, kto ceni wygodę i pełnię smaku w kuchni! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | • dodawać według uznania do zup, sosów, gulaszu, dań z ryżu i makaronu (w trakcie lub pod koniec gotowania). • do wzbogacania i jako baza lub dodatek podczas przygotowywania past do smarowania, dipów, zimnych sosów. • posolić potrawę (dodatkowo) według uznania. • 1 łyżeczka pasty zastępuje 1,5 łyżeczki świeżo posiekanej cebuli. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 776 kJ |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |